Palīdzēsim četrkājainajiem draugiem: Piesakies sirsnīgākajā raidījumā ”Suns meklē mājas”

0 komentāri

Drīzumā TV3 ekrānos nonāks emocionāls un sirsnīgs raidījums, kurā Latvijā dzīvojošās ģimenes izraudzīsies četrkājaino draugu no patversmes. Visas Latvijā dzīvojošās ģimenes, kuras ir pārliecinātas, ka vēlas pieņemt četrkājainu iemītnieku no patversmes, veltīt laiku pastaigām un rūpēm par viņu, tiek aicinātas pieteikties raidījumam ”Suns meklē mājas”, ko var ikviena Latvijas ģimene un tā ir lieliska iespēja satikt sen gaidīto suni.

Ģimenēm pareizo izvēli palīdzēs veikt gan raidījumā pieaicinātie speciālisti, gan raidījuma vadītāja Māra Mennika, kura pirms gada savā apgādībā pieņēma ļoti gudru un mīļu ģimenes locekli. Skatieties jauno un aizkustinošo raidījumu “Suns meklē mājas” no 11.oktobra sestdienu vakaros 19:35 kanālos TV3 un TVPlay!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pieteikuma anketu var aizpildīt šeit.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas