Paldies visiem, kuri palīdzēja! Pie Spices atrastais zvēriņš ir atradis savas mājas

0 komentāri

Stāsts ar laimīgām beigām: pie tirdzniecības centra Spice pieklīdušais suņuks ir beidzot atradis savus saimniekus.

Jau vēstīts, ka otrdienas pievakarē pie tirdzniecības centra Spice vairākas stundas bez uzraudzības klīda kāds sunītis. Lielveikala apsargiem nācies suņuku piesiet, jo tas gribējis klīst pa veikaliem, stāsta aculiecinieki. Saimnieki tika meklēti, arī izziņojot informāciju par sunīti veikala skaļruņos, tomēr neviens tā arī nepieteicās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par laimi, pieklīdušā mājdzīvnieka saimniekus ir izdevies atrast, un šobrīd suņuks jau atrodas savās īstajās mājās. Sakām paldies ikvienam, kurš dalījās ar šo ziņu un sniedza savu artavu saimnieku atrašanā.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas