Paldies! Labestības dienas koncertā savākti 106,7 tūkstoši eiro!

0 komentāri

Labestības dienas koncertā saziedoti 106 733,96 eiro! Akcijas organizatori izsaka lielu pateicību visiem ziedotājiem!

2. maijā LNT telekanālā Bērnu slimnīcas fonds kopā ar Rimi un Supernetto veikalu tīklu uzsāka desmito labdarības akciju Labestības diena, kas šogad piedzīvojusi pārmaiņas kā vizuāli, tā saturiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šogad akcijas organizatori ar ziedojumiem bērnu ārstēšanai aicina ikvienu palīdzēt piepildīt bērnu sapni par pilnvērtīgi dzīvi, papildus tam realizējot Bērnu slimnīcas novietnes Gaiļezerā mazo pacientu ar kustību traucējumiem sapni par īpašu rotaļu laukumu.

Foto

Tāpat šogad īpaši uz sabiedrības palīdzību cerēja Markuss, Kaspars, Monta un Katrīna.

Lai šie bērni izveseļotos un spētu īstenot savus sapņus, nepieciešami 80 tūkstoši eiro.

Ziedot var vēl līdz 19. jūnijam portālā www.bsf.lv, Rimi un Supernetto veikalos, www.rimi.lv sadaļā Mans Rimi, kā arī zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par 1.42 eiro).

Labestības dienas koncerts norisinājās Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā un to vadīja allaž smaidošā Kristīne Garklāva un Kristaps Rasims. Koncertā uzstājās mūziķi Lauris Reiniks, Kaspars Zemītis, Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, gospeļkoris GG Choir un citi.

Pēdējo deviņu gadu laikā Labestības dienas ietvaros ir saziedoti 2 307 725,03 eiro  un kopā esam spējuši palīdzēt jau 480 bērniem.

Skaties video: Raimonda Vējoņa emocionālā uzruna

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas