Paldies! Daudzu pirmklasnieku skolas somās būs arī ziedotas mantas

1 komentārs

Ir noslēgusies labdarības akcija, kuras laikā iedzīvotāji tika aicināti ziedot skolas preces. Iedzīvotāju atsaucība izrādījusies tik liela, ka, piemēram, Koknesē saziedotais tiks visiem novada pirmklasniekiem.

Augustā vairākos Rīgas lielveikalos pircējiem tika piedāvāti papīra maisiņi ar aicinājumu tos piepildīt ar skolai nepieciešamajām precēm. Sākoties skolai, daudzviet, piemēram, Kokneses novadā, pirmklasnieki saņēma saziedotās lietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daudzi vecāki Kokneses novadā atzīst, ka skolai viss jau bija sapirkts, taču paciņās atrodamās lietas noderēšot un mācību gada laikā tikšot izlietotas.

Kopumā akcijas laikā Kokneses novadam tika sarūpēts vairāk nekā 90 paciņu, no tām pilnībā tika komplektētas 59 – tieši tik, lai pietiktu pilnīgi visiem novada pirmklasniekiem.

Foto:

Tāpat vietējā veikalā iedzīvotāji pirmklasniekiem saziedojuši arī naudu – vēl nav zināms cik, taču par šiem līdzekļiem tikšot piepirktas tās skolas lietas, kuras trūcīgākās ģimenes nav spējušas atļauties, piemēram, apģērbu un citas mantas, kas nepieciešamas, lai apmeklētu skolu.

Projekta Paēdušai Latvijai rīkotās akcijas mērķis bija atbalstīt ģimenes, kuras nevar atļauties iegādāties visas nepieciešamās lietas, uzsākot skolas gaitas.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • T.L.
    0

    T.L.

    PALDIES.

    05.09.2015 00:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas