Pa Rīgas ielām braukā Mercedes ar numurzīmi CCCP

0 komentāri

Kāds Facebook lietotājs savā profilā publicējis foto, kur redzams Mercedes markas automobilis ar numurzīmi CCCP. Lasītājs uzdod jautājumu: ”Nesen lasīju, ka CSDD nav apstiprinājis tādas automašīnas reģistrācijas numurzīmes kā “vells” un vēl citas. Kā ar šo numurzīmi?”

Kā nesen vēstīja Ceļu satiksmes un drošības direkcija (CSDD), tā atteikusi tādu individuālu spēkratu numurzīmju izgatavošanu ar vārdiem “neliete”, “vells”, “bad boy” jeb “sliktais zēns” un “hell” jeb “elle”. Savukārt kā interesantākie vārdi tiek minēti uzmundrinoši saukļi: “pasmaidi” vai “uzsmaidi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: aculiecinieka foto

Foto: aculiecinieka foto

Tomēr šajās dienās aculiecinieks redzējis auto ar uzrakstu CSDD. ”Nesen lasīju, ka CSDD nav apstiprinājis tādas automašīnas reģistrācijas numurzīmes kā vells un vēl citas. Kā ar šo numurzīmi? Ja nemaldos, tad Latvijā par šādas simbolikas izmantošanu paredz sodu. Ne tā? Vēlētos CSDD un atbilstošas iestādes komentāru,” savu pozīciju paskaidro aculiecinieks.

Nessen lasiju ka csdd nav apstprinajis tadas automašīnas reģistrācijas nummurzīmes kā vells un vel citas. Kā ar šo…

Posted by Andris Vīgants on Otrdiena, 2015. gada 28. aprīlis

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas