Pa Daugavu varētu kursēt seši kuģi, Rīgas kanālā – desmit kuģīši

0 komentāri

Jūras administrācijā prognozē, ka šogad pa Daugavu varētu kursēt seši, bet kanālā desmit izbraukumu kuģi.

Visbiežāk pa Daugavu vēlas izbraukt viesi no Ķīnas, Taivānas un Japānas, bet papildu šiem tūristiem lielā cieņā izbrauciens pa Rīgas kanālu ir arī spāņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kanālā divas trīs nedēļas kursē divu uzņēmumu kuģi. Uzrunātie pārvadātāji izmaiņas maršrutos šajā sezonā nesola.

Patlaban vēl notiek iepirkuma konkurss uz piestātņu vietām, kuras gadiem ir sāpīgs temats pārvadātājiem.

Māris Klaužs, SIA Jaunā Vecrīga valdes loceklis:

Diemžēl tas ir tāds fakts, ka nav ne elektrības pieslēguma pastāvīgi, ne ūdens pieslēgumu. Visā civilizētā pasaulē kuģu piestātnes ir apgādātas vismaz ar elektrību un ūdensvadu.

Tas pats attiecas uz mazo kuģu piestātnēm Rīgas kanāla malā, par kurām gadā jāmaksā pat vairāk nekā 10 tūkstoši eiro. Taču līdz šim jautājums noklīdis birokrātijas gaiteņos un dzirdīgas ausis nav atradis.

Jānis Uvarovs, SIA Jaunā Vecrīga valdes loceklis:

To vajadzētu risināt Rīgas domei risināt, bet nekādu pretimnākšanu neesam sagaidījuši. Mēs jau esam rakstījuši iesniegumus, lai elektrību piegādā, viņi saka – vēršaties pie tās kompānijas, mēs vēršamies tur, un tad sākas pingpongs.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas