Pa Daugavu varētu kursēt seši kuģi, Rīgas kanālā – desmit kuģīši

0 komentāri

Jūras administrācijā prognozē, ka šogad pa Daugavu varētu kursēt seši, bet kanālā desmit izbraukumu kuģi.

Visbiežāk pa Daugavu vēlas izbraukt viesi no Ķīnas, Taivānas un Japānas, bet papildu šiem tūristiem lielā cieņā izbrauciens pa Rīgas kanālu ir arī spāņiem.

Kanālā divas trīs nedēļas kursē divu uzņēmumu kuģi. Uzrunātie pārvadātāji izmaiņas maršrutos šajā sezonā nesola.

Patlaban vēl notiek iepirkuma konkurss uz piestātņu vietām, kuras gadiem ir sāpīgs temats pārvadātājiem.

Māris Klaužs, SIA Jaunā Vecrīga valdes loceklis:

Diemžēl tas ir tāds fakts, ka nav ne elektrības pieslēguma pastāvīgi, ne ūdens pieslēgumu. Visā civilizētā pasaulē kuģu piestātnes ir apgādātas vismaz ar elektrību un ūdensvadu.

Tas pats attiecas uz mazo kuģu piestātnēm Rīgas kanāla malā, par kurām gadā jāmaksā pat vairāk nekā 10 tūkstoši eiro. Taču līdz šim jautājums noklīdis birokrātijas gaiteņos un dzirdīgas ausis nav atradis.

Jānis Uvarovs, SIA Jaunā Vecrīga valdes loceklis:

To vajadzētu risināt Rīgas domei risināt, bet nekādu pretimnākšanu neesam sagaidījuši. Mēs jau esam rakstījuši iesniegumus, lai elektrību piegādā, viņi saka – vēršaties pie tās kompānijas, mēs vēršamies tur, un tad sākas pingpongs.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas