Olainfarm vadītājs: Marihuāna būtu jālegalizē

3 komentāri

Līdzīgi kā atsevišķās Rietumvalstīs, arī Latvijai vajadzētu legalizēt marihuānu. Šādu uzskatu paudis farmācijas uzņēmuma Olainfarm valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins.

Viņš uzskata, ka šādā veidā tiktu vājināts narkotiku bizness un Latvijas lauksaimniecība būtu ieguvējos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Varasiestādēm būtu jāiegūst reāls priekšstats par daudzviet Rietumos jau legalizēto marihuānas biznesu, tas Latvijā būtu jāpadara oficiāls un kontrolējams, skaidro Maligins un piebilst, ka tā dēvēto smago narkotiku tirdzniecības līmenis valstī jau tāpat ir augsts.

“Tas ir reāli pastāvošs krimināls bizness. Tāpēc uzskatu, ka vieglo narkotiku – marihuānas – legalizācija būtu nepieciešama,” uzskata Maligins.

“Turklāt tas nozīmētu papildu tūristu plūsmu uz Rīgu. Nav noslēpums, ka šurp lido pilnas lidmašīnas ar britiem, kas te grib seksu, lētu alu un cigaretes,” domā Maligins.

3 komentāri

TOP komentāri

  • Bārts Simpsons
    +1

    Bārts Simpsons

    It seviski tapec ka turpmak latvija bus daudz melno bralu un vini ,cik dzirdets sadas lietas ciena

    20.02.2016 15:31

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas