Okupācijas muzejam plānotās piebūves nebūs; tā nolēmusi Rīgas Būvvalde

0 komentāri

Rīgas Būvvalde pieņēmusi lēmumu noraidīt Okupācijas muzeja jaunās piebūves celtniecību. Lēmums pamatots ar vairākiem argumentiem, tostarp bažām, ka piebūve bojās Vecrīgas skatu.

Okupācijas muzeja darbinieki jau gadiem cer uz jaunām, modernām darba telpām. Iecere paredzēja ēkai radīt piebūvi, kas izmaksātu 4 miljonus eiro, un tiktu uzcelta 14 mēnešu laikā. Tomēr šodien Rīgas Būvvalde paziņojusi, ka piebūvi celt neļaus. Kā galvenie iemesli minēti Rīgas galvenā arhitekta iebildumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

“Diemžēl pilsētas arhitekta kolēģijā profesionāļi vienojās, ka šī iecere diemžēl neiederas – tādā mērā, lai varētu atbalstīt, Vecrīgas vēsturiskā mantojuma struktūrā,” norāda Rīgas Būvvaldes vadītājs Ingus Vircavs.

Būvvaldē skaidro, ka okupācijas muzeja pārstāvjiem ir iespēja vērsties tiesā, un šo lēmumu pārsūdzēt. Kategoriski pret piebūves celtniecību iestājās arhitekte Zaiga Gaile un viņas domubiedri.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas