Ogres vicemēru vaino par trokšņainu dārza ballīti ar Bermudu Divstūri. Viņš to noliedz

1 komentārs
Ogres vicemēru vaino par trokšņainu dārza ballīti ar Bermudu Divstūri. Viņš to noliedz
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Interneta portālā Daugavas Balss publicēts plašs materiāls par Ogres vicemēra Egila Helmaņa dārzā rīkoto privāto pasākumu, kurā uzstājies kolektīvs Bermudu Divstūris un kas iztraucējis apkārtējo mierīgo ikdienu. Helmanis norāda, ka tā ir bijusi viņa meitas dzimšanas dienas ballīte, taču šos apgalvojumus noliedz un apliecina, ka grasās vērsties tiesā par apmelojošas informācijas izplatīšanu.

Kā savā publikācijā, kas elektroniski izplatīta vairākiem medijiem, vēsta Daugavas Balss, Ogres vicemēra dzīvesvietas dārzā 14. augustā norisinājies privāts pasākums, kurā uzstājies muzikālais projekts Bermudu Divstūris.

Rakstā minēts, ka šis notikums iztraucējis apkārtējo iedzīvotāju mieru un pasākumam bijuši arī apsargi, kas iztrenkājuši interesentus, kuri vēlējušies apskatīties, kas tajā notiek.

Skaties.lv sazinājās ar Egilu Helmani, kurš izskanējušo informāciju nodēvēja par meliem un apliecināja, ka šobrīd gatavo prasību tiesā pret publikācijas autoriem.

Ogres vicemērs norāda, ka šis pasākums ir bijis viņa meitas dzimšanas dienas ballīte un Bermudu Divstūra uzstāšanās norisinājusies līdz plkst. 21.00. Kaut arī viesi uzkavējušies ilgāk, tas nav bijis tik trokšņains, kā minēts publikācijā. Tāpat Helmanis noliedz, ka pasākumam bijuši apsargi un pasākuma vadītājs.

“Kāds var pārmest manu darbu kā politiķim, bet jūs nevarat iejaukties manā ģimenes dzīvē,” saka Helmanis.

1 komentārs

TOP komentāri

 • meita
  0

  meita

  Nevis meitas dzimšanas dienas ballīte, bet gan dēla, kuram palika 8 gadi.
  Ja intervējiet kādu personu, tad lūdzu arī precīzu informāciju nododiet palšsaziņas līdzekļos.

  27.12.2015 19:19

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas