Ogres varmāka ir invalīds; viņu atsakās kopt, jo “viņš liek mazgāt tās vietas, kuras varētu nomazgāt pats”

Tas notika pirms trim gadiem. Kādā pašvaldības dzīvoklī tika izmitināts no cietuma iznācis vīrietis, kurš bija notiesāts par divām slepkavībām, izvarošanu un nekrofiliju. Neko sliktu nenojauzdama, viņam kaimiņos dzīvokli nopirka kāda sieviete ar mazgadīgu meitu. Un bijušais cietumnieks sāka gan māti, gan bērnu emocionāli terorizēt.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

  • Petka
  • rigonda
  • rigonda

    rigonda

    Kā tas tā nākas, ka pilnīgi neviena no iestādītēm, kurās vērsās mamma, neieteica, kā pareizi rīkoties un kam rakstīt kļauzu??!! Viņi taču to savu sistēmu pazīst daudz labāk un arī pieredze noteikti ir. Vezums iekustēja tikai aiz bērnu ties. aizs. durvīm. Ja godīgi, tad es pat nebūtu iedomājusies, ka jāgriežas tieši tur. Pirmais, kas nāk prātā ir policija, tad pašvaldība ( sakarā ar izlikšani no dzīvokļa/ doc. darbiniekiem utml. ) Kāpēc tāda vienaldzība?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.