Ogres upē būtiski cēlies ūdens līmenis; plūdus pagaidām neprognozē

0 komentāri

Straujā sniega kušana izraisījusi ūdens līmeņa celšanos Ogres upē; pašvaldība plūdus pagaidām neprognozē, jo ūdens ir izlauzis ceļu un plūst brīvi.

Ogres upē vietām applūdušas palieņu pļavas, taču cilvēku mājokļi pagaidām nav apdraudēti. Policija seko situācijai un ir brīdinājusi māju iedzīvotājus, kuri dzīvos zemākajās vietās.
Posmā pirms Ogres HES, paaugstinoties ūdens līmenim, nedaudz applūdināti ir upes aizaugušie krasti. Ogres HES dambim šobrīd izņemti trīs aizvari, arī visi pārējie aizvari ir atbrīvoti no ledus un var tikt izņemti, ja tas būs nepieciešams.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas