Ogrēnieši sašutuši par amatpersonu neizdarībām; Novada dome vilcinās ar plūdu zaudējumu aprēķināšanu

0 komentāri

Urgas upītes appludinātajiem 120 māju īpašniekiem bēdu stāsts vēl nav beidzies. Lai arī vizuāli varētu šķist, ka plūdi Ogrē ir beigušies, jo ūdens līmenis Urgas upītē mazinājies, tomēr māju pagrabi joprojām pildās ar gruntsūdeni. Cilvēkiem ir bažas, ka tuvāko dienu lietavu dēļ ūdens līmenis varētu atkal kāpt.

Ar Ogres pašvaldības organizētajiem ūdens sūkņiem ir par maz, tādēļ plūdos cietušie riņķī apkārt joprojām meklē, kur īrēt pašiem par savu naudu.

Pārogres, Pureņu ielas iedzīvotāji, kuriem nami nav apdrošināti, ir cerība saņemt valsts kompensāciju. Tomēr iedzīvotāji norāda uz novada domes vilcināšanos plūdu nodarīto zaudējumu aprēķināšanā. Plūdos cietušie atbildīgajām amatpersonām zvanījuši vairākkārt, bet rezultāta nekāda.

Pureņu ielas iedzīvotāji šokā, ka pašvaldība atvedusi lielos konteinerus plūdos sabojāto mantu izmešanai, vēl pirms oficiālā komisija ieradusies to novērtēt kā zaudējumu. Iedzīvotājiem aizdomas, ka tas darīts apzināti, lai kompensācijās vajadzētu izmaksāt mazāk.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas