Ogrē ugundzēsēji glābj akā iekritušu zirgu

3 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Vakar Ogres novada Taurupes pagastā ugunsdzēsēji izglābuši akā iekritušu zirgu. Dzīvnieks pusotra metra dziļajā ledainajā ūdenī bijis bezpalīdzīgā stāvoklī un būtu gājis bojā, ja laikus neatbrauktu palīgi.

Ugunsdzēsēji izmantojot šļūtenes, kuras aplika zirgam apkārt, viņu no akas izvilka un glābšanas darbi noslēdzās apmēram pēc pusotras stundas.

Šajā gadījumā paveicās, ka zirgs akā nebija iekritis ar visām četrām kājām, kas krietni atviegloja dzīvnieka izvilkšanu. Jāatgādina, ka līdzīgu un daudz sarežģītāku glābšanas operāciju glābēji piedzīvoja 2013. gada 9. augustā, kad Olaines pusē kādā privātā teritorijā kanalizācijas akā iekritusi pērkona laikā pamukusi govs.

Toreiz saimnieki bija nobažījušies, cik tad jāmaksā ugunsdzēsēju brigādei par darbu. Tad nu mēs atgādinām, ārkārtas situācijās glābēju pūles jums neizmaksās ne centu, taču neizmantojiet šo pakalpojumu negodprātīgi.

3 komentāri

TOP komentāri

 • kaspars
  +2

  kaspars

  starp taurupi un ogri ir 60km-bet lv merogiem jau tas sikums

  17.04.2015 22:53

 • Inge
  +1

  Inge

  Visu cieņu glābējiem, ka neatstāj nelaimē cilvēkus , zirgus, govis, suņus, kaķus kokos un citas dzīvās radības! Paldies Jums par cilvēcību!

  18.04.2015 08:48

 • dacuks
  +1

  dacuks

  vai tad tas ir zirgs????????

  17.04.2015 23:02

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas