Ogrē plūdi atkāpjas

0 komentāri

Situācija plūdu skartajā Ogrē šodien, 16. janvārī, stabilizējusies un ūdens līmenis krities. Aptuveni desmit mājas, kuras vēl vakar bija applūdušas, šodien vairs nav ūdenī. Tomēr atbildīgie dienesti strādā, jo laika prognozes nav iepriecinošas.

Hidrologi prognozē, ka plūdu draudi nebūt nav beigušies. Vēl vairākas dienas laiks saglabāšoties silts un tas veicinās sniega kušanu. Savukārt pēc 20-tā janvāra atkal palikšot vēsāks – tad ledus veidošanās atsāksies un tas neko labu nesola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra vadošā hidroloģe Līga Klints: “Vēl tuvākās dienas būs siltas, kā redzam ir daudz sniega un ledus kam kust tā, ka upēs ūdens līmeņi turpinās paaugstināties, daudzviet ledus iešanas rezultātā šie ūdens līmeņa kāpumi ir strauji, kā Ogres upē.”

Arī pavasara plūdu apmēri ir atkarīgi arī no tā, cik daudz sasnigs un cik ātri sniegs kusīs.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas