Nožogojums nav šķērslis cilvēkiem “iekarot” Ušakova Kepku

0 komentāri

Uzslietais žogs ap kalnu, topošo slēpošanas trasi Deglava ielā, kas tautā iesaukta par Ušakova Kepku, nav bijis šķērslis vietējiem iedzīvotājiem to “iekarot” un mesties ziemas priekos, sociālajā tīklā Facebook ziņo pats Rīgas mērs.

“Uzraksts “ieeja aizliegta” tiek uztverts kā “laipni lūdzam, tikai paņemiet līdzi ragaviņas”,  savā Facebook lapā ziņo Nils Ušakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš priecājas, ka kalns jau tagad guvis popularitāti vietējo vidū, taču tajā pašā laikā pauž, ka vismaz gadu tam jābūt slēgtam, lai “viss nosēstos”.

Šķiet gan, ka Ušakovs tagad vairs nezina, ko iesākt, jo sava ieraksta noslēgumā vaicā – “ko lai tagad dara?”

Foto: Nils Ušakovs/Facebook

Foto: Nils Ušakovs/Facebook

Atgādināsim, ka Deglava ielā bijušās izgāztuves vietā top kalns un slēpošanas trase. Kalna vēsture ir sākusies 1956. gadā, kad apkārtnes iedzīvotāji un celtnieki te nesankcionēti ir atbrīvojušies no būvgružiem, kā arī sadzīves atkritumiem. Ejot laikam, nelegālā izgāztuve kļuva tikai lielāka, līdz 1976. gadā tika izveidota Getliņu izgāztuve, kas kļuvusi par lielāko tuvumā esošo atkritumu novietni. Tagad tā tiek rekultivēta.

Foto – darbi Ušakova Kepkā vasarā:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas