Noziedzības līmenis valstī ir krietni samazinājies, apliecina Kalnmeiers

0 komentāri

Jaunākie dati liecina, ka noziedzības līmenis valstī ir būtiski samazinājies, apliecina ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Sarunā ar LNT rīta raidījumu 900 sekundes Kalnmeiers norādīja, ka samazinājums jūtams visās noziegumu grupās. Jaunākie dati par noziedzīgajiem nodarījumiem liecina, ka noziedzības līmenis ir samazinājies par 2,57% un tas ģenerālprokurora skatījumā ir daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Komentējot šo situāciju, ģenerālprokurors atzina, ka šogad reģistrēts par 530 noziegumiem mazāk nekā pērn šajā laika posmā. Tas samazina slodzi policijas darbiniekiem, kas ir pozitīvi.

Tajā pašā laikā Kalnmeiers atzina, ka arvien ir jūtams būtisks kadru trūkums tiesībsargājošajās institūcijās ar izmeklētājiem un citiem speciālistiem.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas