Noslēgsies grāmatu pārvešana uz Gaismas pili

0 komentāri

Ceturtdien noslēgsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas pārcelšanās uz Gaismas pili. Ar pēdējo posmu bibliotēkas krājumu pārvešanā uz jauno ēku tiks iepazīstināta arī plašāka sabiedrība.

Nacionālās bibliotēkas krājuma pārvešana uz Gaismas pili sākās šā gada aprīli. Kopumā uz jauno ēku bija jāpārved vairāk nekā trīs miljoni grāmatu un citu izdevumu, atbrīvojot piecas bibliotēkas līdzšinējās ēkas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopējais Nacionālās bibliotēkas krājums šobrīd pārsniedz četrus miljonus izdevumu. Gandrīz miljons no tiem šobrīd glabājas Silakrogā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas