Noskaties, un Tu sapratīsi, kāpēc saldējuma pārdevēja dzīve nav rožu dārzs

1 komentārs

Viena no vasaras neatņemamākajām sastāvdaļām ir saldējums. Domājams, ka daudzi bērnībā vēlējušies iejusties saldējuma pārdevēja lomā, tāpēc Bez Tabu komanda izmēģināja, kā tas ir – būt par saldējuma pārdevēju.

Šīs profesijas priekšrocība ir tā, ka ir iespēja atrasties svaigā gaisā un baudīt vasaru, tomēr, kā izrādās, lielām gastronomiskām izvirtībām pat pārdevējs, kuram šķietami vajadzētu būt visām priekšrocībām, nodoties nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā atklāj darba devēja šajā sižetā, pārdevējam vairāk par vienu saldējuma bumbiņu dienā nogaršot bezmaksas nav atļauts.

Parasti darba diena šajā profesijā sākas 12.00 un ilgst līdz 21.00. Tirgojot saldējumu, īpaši to, kas jāpasniedz vafelē vai trauciņā, ir ļoti svarīgi ievērot striktas higiēnas normas, lai klientiem pasniegtu visgardāko atvēsinošo našķi.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Caca
    0

    Caca

    Zinasu tagat ka var bez vafeles ar ņemt dazadas bumbinjas :)

    15.07.2016 23:43

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas