Noskaidrots, kura no gaišajām galvām vadīs Latvijas Universitāti

0 komentāri

Bez lieliem pārsteigumiem šodien valdība apstiprinājusi jaunu Latvijas Universitātes (LU) rektoru. Tas ir līdzšinējais zinātņu prorektors, biologs Indriķis Muižnieks, par kuru jau jūnija sākumā nobalsoja Universitātes Satversmes sapulce.

Pārmaiņas I. Muižnieks nesola, tā vietā sola turpināt ilggadējā kolēģa Mārča Auziņa aizsākto. “Lielas pārmaiņas būtu pārmaiņu pārtraukšana. To gan negribētu. Mēs gribam, lai LU kļūst nozīmīgāka Latvijā un starptautiski redzama, un studenti – konkurētspējīgāki. Vide, kas sekmē augšanu,” sacīja jaunais LU vadītājs.

Pirms pusotra mēneša Universitātes Satversmes sapulcē Muižnieks ar pārliecinošu balsu vairākumu pārspēja reformas sološo konkurentu Datorikas fakultātes dekānu Juri Borzovu. Šodien Muižnieku apstiprinājusi arī valdība, līdz ar to Universitāte turpinās līdzšinējā rektora Mārča Auziņa aizsākto ceļu.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas