Noskaidrots iemesls, kādēļ septembrī izcēlās ugunsgrēks Julgas vidusskolā

1 komentārs

Ugunsgrēkā Juglas vidusskolā, kas bija izcēlies septembra beigās, vainojama jumta rekonstrukcijas laikā izmantota ugunsnedroša plēve, noskaidrots izmeklēšanā.

Izmeklēšanā atklājies, ka nelaimē vainojami nepiemēroti, būvprojektā neparedzēti materiāli. Tie tika ieklāti jumta konstrukcijās 2007. gadā, kad ēka tika nodota ekspluatācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas domes amatpersonas norāda, ka tagad tiks veikta būvnieku un projektētāju rīcības pārbaude, kuri tolaik pieļāva šīs ugunsnedrošās plēves izmantošanu skolas remontdarbos.

Andris Ameriks, Rīgas vicemērs:

Es šobrīd nevaru apgalvot, vai viņi tiks vai netiks saukti pie atbildības. Ir pagājis zināms laiks. No civiltiesiskās atbildības – tie ir desmit gadi.

Lai izvairītos no līdzīgiem negadījumiem, Juglas vidusskolā līdz nākamā mācību gada sākumam jumts tiks pilnībā nomainīts. Nepieciešamie līdzekļi 45 tūkstošu eiro apmērā tiks segti no pašvaldības budžeta.

Jau ziņojām, ka 30. septembrī bija izcēlies ugunsgrēks Juglas vidusskolā un sākumskolā. Liesmas izplatījās 400 kvadrātmetru platībā. Sākotnēji par ugunsgrēka izcelšanos tika vainots SIA Rīgas serviss, kuri tajā laikā veica remontdarbus skolā. Izmeklēšanā Rīgas Servisa vaina netika saskatīta un no amata atstādinātā pašvaldības uzņēmuma vadītāja atjaunota amatā.

Skaties fotogaleriju – skola pēc ugunsgrēka:

Video:

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas