“Nopelni, nedarot neko” – šādas darba sludinājumu frāzes vienmēr sola nepatikšanas…

0 komentāri

Sludinājumu portālos arvien biežāk parādās darba piedāvājumi, kur iedzīvotājiem tiek solīta laba peļņa tirdzniecības biznesā, nedarot gandrīz neko. Zinot vai nezinot patieso dažādu preču izcelsmi, vairāki Latvijas iedzīvotāji kļuvuši par zagtu mantu tirgotājiem, iesaistoties starptautisku noziedznieku tīklos.

Ekonomikas policijas telpas kopš pagājušā gada nogales ir piekrautas ar dažādām vērtīgām precēm – fotoaparātiem, tālruņiem, televizoriem, mūzikas iekārtām, apģērbu un citām lietām. Tās visas konfiscētas cilvēkiem, kuri nolēmuši Latvijā palīdzēt realizēt Vācijas interneta veikalos izkrāptas preces. Tās visas iegūtas, nozogot kredītkaršu datus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Izmantojot starptautiskus sakarus, policija, protams, meklēs krāpniekus, taču šajā lietā ir viena liela problēma – ir gandrīz bezcerīgi atrast cietušos. Proti, cilvēki, kuru konti bijuši apzagti, jau saņēmuši kompensācijas no bankām, savukārt banku nauda ir apdrošināta, bet interneta veikaliem par precēm ir samaksāts.

Nelegāli iegūtās mantas tagad kļūs par Latvijas valsts īpašumu un tiks izsolītas vai likvidētas. Policisti aicina iedzīvotājus neiesaistīties šādās afērās, jo viegla peļņa par starpniecību var beigties ar kriminālu sodāmību. Savukārt potenciālajiem mantu pircējiem jāatceras, – pērkot zagtas preces, jūs kļūstat par nozieguma atbalstītāju, bet, ja ar nopirkto lietu kaut kas notiks, skaidrs, ka garantija šādā gadījumā nedarbosies.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas