No šodienas biļete Rīgas sabiedriskajā transportā maksā 1,15 eiro

1 komentārs

No šodienas stājas spēkā jaunais braukšanas tarifs Rīgas sabiedriskajā transportā – 1,15 eiro.  Līdz ar to viens brauciens klientam, kas neietilpst nevienā no domes noteiktajām atlaižu kategorijām, iepriekšpārdošanā turpmāk maksās 1,15 eiro, divi braucieni – 2,30 eiro, četri braucieni – 4,60 eiro un pieci – 5,75 eiro.

Tikmēr, uzreiz iegādājoties desmit braucienus, cena būs 10,90 eiro, 20 braucieni maksās 20,70 eiro, bet 50 braucieni – 50,60 eiro. Savukārt divus braucienus uzreiz divām personām varēs iegādāties par 4,60 eiro, bet divus braucienus trim personām par 6,90 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krietni mazāk biļetes izmaksās studentiem – viens brauciens maksās 0,30 eiro. Tikmēr, iegādājoties desmit braucienus uzreiz, tas studentam izmaksās 2,85 eiro, bet divdesmit braucieni – 5,45 eiro.
Strādājošs pensionārs vienu braucienu varēs iegādāties par 0,60 eiro, bet, pērkot desmit uzreiz, tie maksās 5,70 eiro. Savukārt 20 braucieni maksās 10,80 eiro.

Toties viens brauciens, iegādājoties biļeti pie vadītāja, izmaksās divus eiro.

Dzīvnieku pārvadāšanas biļeti pie vadītāja varēs iegādāties par 1,50 eiro.

Vismazākais cenu palielinājums no šodienas būs sabiedriskā transporta mēnešbiļetēm. Mēnešbiļešu cenas Rīgas sabiedriskajā transportā būs no astoņiem līdz 50 eiro.

No šodienas mēneša biļete vienam maršrutam visām mēneša dienām maksās 35 eiro, bet tikai visām mēneša darba dienām – 30 eiro. Savukārt biļete vienam maršrutam piecām dienām maksās deviņus eiro.

Strādājošie pensionāri biļeti visām mēneša dienām vienā maršrutā varēs iegādāties par 25 eiro, bet tikai visām darba dienām – par 20 eiro. Savukārt studentiem un daudzbērnu ģimenēm, kā arī skolotājiem šī biļete vienā maršrutā visām mēneša dienām izmaksās desmit eiro. Skolotājiem – Rīgas pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu, interešu izglītības iestāžu, pirmsskolas izglītības iestāžu, profesionālās ievirzes sporta skolu, mūzikas un mākslas skolu pedagogiem, kuri iepriekšminētajās iestādēs strādā pamatdarbā – mēneša biļete vienā maršrutā tikai darba dienām izmaksās astoņus eiro.

Visdārgākā mēnešbiļete – visām mēneša dienām visos sabiedriskā transporta maršrutos – maksās 50 eiro, bet tāda pati biļete tikai darba dienām – 40 eiro.

Tikmēr strādājošie pensionāri mēneša biļeti visām dienām visos maršrutos varēs iegādāties par 40 eiro, bet tādu biļeti tikai darba dienām – par 30.

Studentiem, skolotājiem un daudzbērnu ģimenēm šāda biļete – visām mēneša dienām visos maršrutos – izmaksās 16 eiro. Savukārt skolotāji šādu biļeti tikai darbadienām varēs iegādāties par 12 eiro.

Biļete visos maršrutos piecām dienām maksās 15 eiro, bet tāda pati trim dienām – desmit eiro. Savukārt 24 stundu jeb diennakts biļete visiem maršrutiem maksās piecus eiro.

Tāpat 1,15 eiro viens brauciens no februāra maksās arī Rīgas mikroautobusos, bet, pērkot pie vadītāja – divi eiro. Divi eiro no februāra maksās arī biļete nakts transportā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • bn
    0

    bn

    Kā lai dzīvo???

    01.02.2015 17:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas