No prāmja palīdz evakuēt sievieti, kurai sākušās dzemdības

0 komentāri

Latvijas bruņotie spēki pagājušajā naktī palīdzējuši no Rīgas-Stokholmas prāmja evakuēt sievieti, kurai sākušās dzemdības, informēja Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Veita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Naktī plkst. 1.41 Jūras spēku Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs saņēma informāciju no Zviedrijas meklēšanas glābšanas un koordinācijas centra, ka uz pasažieru prāmja “Isabelle”, kas devās no Stokholmas uz Rīgu, sievietei ir sākušās dzemdības.

Latvijas glābēji izsludinājuši trauksmi Gaisa spēku helikopteram, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, krasta apsardzes kuģim “Astra” un Igaunijas apvienotajam glābšanas centram.

Biezās miglas dēļ Latvijas helikoptera droša pacelšanās un nolaišanās neesot bijusi iespējama, tāpēc, ņemot vērā sievietes stāvokli, tika pieņemts lēmums veikt sievietes evakuāciju ar Igaunijas helikopteru. Krasta apsardzes kuģis “Astra” un mediķi veikuši atbalsta funkcijas.
Pēc Krasta apsardzes dienesta rīcībā esošās informācijas, sieviete ir nogādāta Tallinas slimnīcā un viņas stāvoklis ir stabils.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas