No Ogres ziņo par dzīvoklī nomocītu, smagi cietušu suni

15 komentāri

Ogres dzīvnieku patversmē nonācis pamatīgi mocīts, sists un badināts suns, turklāt dzīvniekam kaklā ieauguši striķi. 10 gadus vecais suns ar dižciltīgu vārdu Barons šobrīd nogādāts Ogres patversmē. Voljerā viņš ir viens pats, jo vēl nespēj pierast pie citiem dzīvniekiem, un arī pret cilvēkiem ir nedraudzīgs.

Suns šeit nonācis pēc tam, kad Grīvas prospekta 13. nama iedzīvotāji ziņojuši policijai par pirmā stāva dzīvoklī mītošā kaimiņa nežēlīgo izturēšanos pret savu četrkājaino draugu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Suņa saimnieks gan norāda, ka pret dzīvnieku izturas labi. Visus saimnieka apgalvojumus apgāž Ogres dzīvnieku patversmes vadītāja, kurai šis dzīvnieks tagad būs kā rūpju bērns, jo diez vai tuvākajā laikā, sunim, kurš kož cilvēkiem, atradīsies jauni saimnieki. Šāda suņa uzvedība gan ir tikai un vienīgi saimnieka nopelns.

Paradokss, bet neskatoties uz visām nežēlībām, suns ir un paliek uzticīgākais dzīvnieks uz pasaules, ko pierāda arī šis gadījums.

Vairāk skaties pievienotajā video!

15 komentāri

TOP komentāri

 • Minka
  0

  Minka

  Varbut patiesam to cilveku vajag nosutit uz psiheni?

  16.12.2014 13:52

 • Puķe
  0

  Puķe

  Par ko satraucamies, tā ir mūsu sabiedrība, suns ir tikai lakmuss, kas to parāda. Kā iedzīvotāji besījās, ja pie dadzdzīvokļi mājām ir bezpajumtes kaķi... tas jau tikai parāda mūsu attieksmi pret sevi un citiem. attaisnojuma jau nav, bet sabiedrībai būtu jātraucas par psihisko un garīgo degradāciju, kaut vai pēdējo nedēļu notikumi ar deputātiem alkāniem un citiem neliešiem. Tie, kuri draud ar acs uzdauzīšanu, jau nav labāki, jo tas suņa saimnieks varbūt vienkārši ir pamuļķis un jāārstē.

  16.12.2014 13:15

 • jautājums
  0

  jautājums

  Kāpēc tā nav krimināllieta?

  16.12.2014 10:52

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas