No mediķu un policistu skatpunkta lielākā problēma 9. maijā – pārmērīga alkohola lietošana

0 komentāri

Lai arī kopumā 9. maija svinības Uzvaras parkā aizvadītajās brīvdienās pagājušas bez īpašiem starpgadījumiem, no mediķu un likumsargu skatpunkta lielākās problēmas radījusi pārmērīga alkohola lietošana.

Policija norāda, ka šogad pievērsusi uzmanību tikai tiem gadījumiem, kad alkohola reibums bijis tāds, ka apdraud paša vai apkārtējo drošību. Kopumā par alkohola lietošanu un atrašanos pārmērīgā alkohola reibumā izrakstīti 25 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat pret kādu vīrieti uzsākts kriminālprocess par uzbrukumu likumsargam. Tāpat policija aizturēja arī kādu vīrieti, kurš jau iepriekš atradās policijas meklēšanā un tika turēts aizdomās par zādzību un pārkāpumiem, kas saistīti ar narkotiskajām vielām. Tāpat vienai personai izrakstīts pārkāpumu protokols par neatļautas simbolikas – PSRS karoga – izmantošanu.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas