No Latvijas uz ārvalstīm pagājušajā gadā adoptēti 178 bērni

0 komentāri

Pagājušajā gadā uz ārvalstīm no Latvijas adoptēti 178 bērni, kas ir par 37 bērniem vairāk nekā 2013.gadā, liecina Labklājības ministrijas (LM) apkopotā informācija.

Savukārt Latvijas iedzīvotāju adoptēto bērnu skaits pagājušajā gadā, salīdzinot ar 2013 gadu, pieaudzis par astoņiem bērniem. 2014.gadā viņi adoptējuši 120 bērnus, savukārt 2013.gadā – 112 bērnus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz šā gada 1.janvāri reģistrā ir ziņas vēl par 1319 bērniem, kuriem jāmeklē adoptētāji. Lielākā daļa jeb 879 bērni ir vecumā no desmit līdz 18 gadiem. Latvijā adoptētāji biežāk izvēlas adoptēt jaunākus bērnus – 109 šogad adoptētie bērni ir vecumā līdz deviņiem gadiem, bet 11 ir vecumā no desmit līdz 18 gadiem.

Savukārt ārvalstu adoptētāji šogad adoptējuši 81 bērnu līdz deviņu gadu vecumam, 17 bērnus deviņu līdz desmit gadu vecumā un 80 desmit līdz 18 gadus vecus bērnus.

Šobrīd adopcijai ir pieteikušies 119 adoptētāji no Latvijas un 63 ārvalstu adoptētāji. No visiem adoptējamiem bērniem 631 bērnu var adoptēt uz ārvalstīm, bet 387 bērni to nevēlas vai arī viņu brāļi vai māsas nepiekrīt viņu šķiršanai adopcijas gadījumā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas