No Dziesmu svētku noslēguma koncerta slimnīcā nogādāti trīs bērni

0 komentāri

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta laikā slimnīcā nogādāti trīs svētku dalībnieki. Patlaban viņi jau ir palaisti mājās, LNT raidījumam 900 sekundes stāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Kopumā noslēguma koncerts mediķiem aizritēja daudz mierīgāk nekā tā ģenerālmēģinājums. Bērniem problēmas sagādājis vēsais vakars – vairākiem bijusi nepieciešama silta tēja, sasildīšanās teltī vai automašīnā. Bukša akcentēja, ka vairāki svētku dalībnieki bija apģērbušies neatbilstoši laikapstākļiem – daudzām meitenēm bija pliki stilbi un plānas blūzītes, stāstīja Bukša.

Savukārt policijas pārstāvji ziņo, ka kopumā Dziesmu svētki aizvadīti salīdzinoši mierīgi.

Viens bērns vakar slimnīcā ticis nogādāts arī no svētku gājiena, kurš gan oficiāli bija atcelts, tomēr notika.

Jautāta, vai mediķiem nav kļuvis skaidrāks, kāpēc daudzi bērni ģība svētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājuma laikā, Bukša atkārtoja, ka, visticamāk, pie vainas varētu būt dažādu faktoru kopums, proti, gan liela slodze, gan nepareiza brīvā laika izmantošana.

Kā ziņots, sestdienas vakarā, kad Mežaparka estrādē notika XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājums, daudziem bērniem kļuva slikti un viņi paģība. Mediķi slimnīcā nogādāja 17 bērnus. Līdz vakardienas vakaram viņi visi no slimnīcas jau bija izrakstīti.

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki sākās 6. jūlijā, bet noslēdzās vakar. Svētkos piedalījās 37 890 dalībnieki.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas