No amata uz laiku atbrīvots skandalozā Pieci.lv raidījuma vadītājs

1 komentārs

Latvijas Radio paspārnē eošās stacijas Pieci.lv radiījuma Pilnīgs vakars vadītājs Mārtiņš Pavasaris, atbrīvots uz laiku no amata, liecina viņa ieraksti sociālajos tīklos.

Jau vēstīts, ka plašu sašutumu izraisījusi raidījumā Pilnīgs vakars izskanējusī rubrika Pieliec punktu, kurā katru reizi sacentās divi hiphopa mūzikas pārstāvji. Raidījuma dalībnieki savos epitetos nereti izmantoja arī nenormētu leksiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ažiotāža sākās pēc tam, kad Eiropas Hitu Radio vadītājs Uģis Polis nosūtīja atklātu vēstuli pie Nacionālo un elektronisko plašsaziņas līdzekļu (NEPLP) vadītājam Aināram Dimantam ar jautājumu, vai sabiedriskajā medijā ir pieļaujamas tādas frāzes kā ”dr**t anālā” un ”prasta ma**a”.

Vairāki sociālo tīklu lietotāji paspējuši paust savu vilšanos par viņu iecienītās pārraides atselšanu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Monta Valdmane
    0

    Monta Valdmane

    ''Latvijas Radio paspārnē eošās stacijas Pieci.lv radiījuma Pilnīgs vakars vadītājs Mārtiņš Pavasaris, atbrīvots uz laiku no amata, liecina viņa ieraksti sociālajos tīklos.'' - un cik pareizrakstības kļūdas Jūs, Skaties.lv redakcija, saskatat šajā 1 [!!!] teikumā?

    18.06.2015 15:37

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas