No 1. aprīļa Pasažieru vilciens ieviesīs tarifu zonas un dienas biļeti

0 komentāri

Uzņēmums Pasažieru vilciens veicis vērienīgas pārmaiņas, ieviešot jaunu tarifu zonu sistēmu. Pirmās zonas biļete maksās 80 centus, un katrai nākamajai cena pieaugs par vidēji 50-60 centiem.

Paredzēts, ka kopumā cenas biļetēm samazināsies, kas piesaistīs vairāk klientu. Jau šovasar varētu tikt ieviesta arī moderna sistēma, lai par biļeti varētu samaksāt ar mobilā tālruņa aplikāciju. Tas īpaši noderētu steidzīgajiem pasažieriem, kam nav laika stāvēt rindās pēc biļetes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No 1. aprīļa biļetes cena vienam braucienam zonā A būs 80 centi. Iebraucot nākamajā zonā, cena augs par 60 centiem. Tātad B zonā – 1,4 eiro. C, D un E zonās summa augs par 50 centiem.

Foto

Tāpat būs iespējams iegādāties dienas biļetes.

Uzņēmums aplēsis, ka kopējie ienākumi līdz ar jauno sistēmu varētu kristies par 1,5%, taču to kompensētu pasažieru skaita pieaugums, jo biļetes, lielākoties, kļūtu lētākas. Jaunās sistēmas ieviešana nav lēts prieks – uzņēmumam tas izmaksā 270 000 eiro. Turklāt līdz ar jaunajiem Valsts ieņēmuma dienesta noteikumiem par kases aparātu nomaiņu pārmaiņu process ieilgs.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas