Neviens deputāts nebalsoja par zālītes dekriminalizāciju; Artuss Kaimiņš vienīgais balsojumā atturējās

0 komentāri

Par marihuānas lietošanu arī turpmāk draudēs cietumsods, jo Saeima pārliecinošā balsojumā noraidījusi vairāk nekā desmit tūkstošu iedzīvotāju iniciatīvu par marihuānas dekriminalizāciju. Vienīgais cilvēks, kurš balsojumā atturējās, ir Artuss Kaimiņš.

“Es nevaru spēlēt duālu spēli, sakot, – nē, es neesmu pīpējis zāli nekad. Mēs to visi ļoti labi zinām, ka esmu to darījis. Un es absolūti iestājos par to, ka tieslietu sistēma ir jāatvieglo. Proti, es neuzskatu, ka cilvēku, kuram kabatā atrod divus vai vienu marihuānas cigareti, ir jāsūta uz Centrālcietumu ar cilvēkiem, kas ir zagļi, kas zog mašīnas vai galina cilvēkus un sēž vienā kamerā, jo pēc tam tas cilvēks iznāk ārā ar sakropļotu psihi. Tas nav normāli,” pauda A. Kaimiņš.

Foto:

Saeima tika aicināta mainīt likumus, lai 18 gadu vecumu sasniegušajiem par marihuānas audzēšanu, glabāšanu un nēsāšanu noteiktā apjomā nedraudētu sods, bet par marihuānas smēķēšanu sabiedriskā vietā varētu sodīt tikai administratīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Opozīcijas deputāts piebilst, ka balsojumā atturējās arī tāpēc, ka uzskata, – marihuānu būtu jāatļauj smēķēt nevis no 18, bet 21 gada vecuma, un to būtu atļauts glabāt mazākos apjomos, nekā ierosinājuši kolektīvā iesnieguma autori.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas