Nevainīgs joks vai provokācija? Uz mājas Limbažos uzķēpāts uzraksts “Allah Latvija”

0 komentāri

Limbažnieku uzmanības centrā nokļuvis uz kādas daudzdzīvokļu mājas sienas uzpūsts uzraksts “Allah Latvija”, kas datēts ar 8. janvāri.

Laikraksts Auseklis vēsta, ka vietējie iedzīvotāji savdabīgo grafiti pamanījuši jau agrāk, un izsaukta policija, kas noskaidro notikušā apstākļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc Limbažu policijas teiktā, pagaidām neesot iemesla kriminālprocesam, jo uzrakstā nevarot saskatīt naida kurināšanu. Drīzāk tas izskatoties pēc sīkā huligānisma.

Foto

Par to, ka uzraksta autori ir vietējie jaunieši, pauž pārliecību arī TV3 uzrunātie limbažnieki. Vietējais laikraksts ziņo, ka par uzrakstu esot interesējusies arī Drošības policija. Tikmēr vietējie kārtības sargi pauduši pārliecību, ka iedzīvotājiem par uzrakstu nevajag uztraukties. Paši apķēpātās mājas iemītnieki vairāk norūpējušies par sabojāto sienu, kas nu būs jātīra. Tam gan jāsagaida siltāks laiks.

Atgādinām, ka pērnā gada nogalē līdzīgs vēstījums parādījās uz kāda reklāmas stenda Ogrē. Tajā bija rakstīts Allah Akbar un datums – 5. janvāris.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas