Neticami! Mežā piesietais suņuks piedzīvo brīnumainas pārvērtības

0 komentāri

Vai šajā staltajā sunī atpazīstat to nelaimīgo, kuru septembra vidū atrada Bolderājā, piesietu mežā pie koka, vaicā dzīvnieku patversme Ulubele. Īsā laikā šā suņuka dzīve mainījusies par 180 grādiem.

Jau vēstīts, ka septembrī Bolderājas meža masīvā tika atrasts suns. Dzīvnieks bija piesiets pie ķēdes un atstāts nomiršanai bada nāvē. Izrādās, ka uz šādu rīcību ir bijis spējīgs kāds vīrietis, kurš, nespējot par viņu parūpēties, vēlējās atbrīvoties no sava mīluļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš suņuka atrašanas ir pagājuši aptuveni divi mēneši, un dzīvnieku patversme izsaka pateicību visiem, kuri palīdzēja mums nodrošināt Ralfu ar viņam nepieciešamo barību un ārstēšanu. Protams, vēl ir ejam ceļš līdz veselīgai ķermeņa masai, bet domājam, ka piekritīsit, ka viņš izskatās nesalīdzināmi labāk.

Skaties foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas