Nepieskatīta Adventes vainaga dēļ izdeg dzīvoklis

0 komentāri

Vienmēr tik mierīgajā Ozolnieku pilsētā vienas padzīvojušas kundzes dēļ noticis ugunsgrēks, kas varēja beigties traģiski gan viņai pašai, gan kaimiņiem. Kundze nebija pamanījusi, ka svecītes liesma jau plosās pa virtuves galdu.

Četrdesmit minūtes mājas jaunākie iedzīvotāji pavadījuši uz ielas. Vecākie ātrajā palīdzībā mērījuši spiedienu. Tikmēr glābēji klauvējuši visās durvīs pēc kārtas. Pāris atslēgu pat nācies uzlauzt, lai pārliecinātos, ka dzīvokļos kāds nav palicis un nenosmok dūmos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pašu ugunsgrēka vaininieci Degpunktā komandai neizdevās sastapt, jo viņu pie sevis paņēmušas meitas, uz laiku kamēr izkvēpušajā dzīvoklī nebūs veikts remonts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas