Neparasts izsaukums – glābējiem lūdz pārzāģēt gredzenus

0 komentāri

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) bez nopietniem izsaukumiem nākas saskarties arī ar neparastākām situācijām. Kā izrādās, pagājušajā nogalē glābējus izsaukuši divi cilvēki, kuri vēlējušies atbrīvoties no gredzeniem savos pirkstos.

Sestdien divi cilvēki vērsās pie ugunsdzēsējiem glābējiem, jo nevarēja patstāvīgi noņemt no pirksta gredzenu – vienā gadījumā glābēji gredzenu sazāģēja un noņēma no pirksta, savukārt otrā gadījumā gredzens tika pārkniebts ar knaibļu palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā pagājušajā nedēļas nogalē VUGD saņēma 114 izsaukumus – 63 uz ugunsgrēku dzēšanu un 36 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt 13 no izsaukumiem bija maldinājumi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas