Nepalaid garām! Latvijā desmito reizi notiks Zinātnieku nakts pasākumi!

0 komentāri

Uzzināt vairāk par zinātni ikvienam šovakar piedāvās Latvijas zinātnieki! 25. septembrī jau desmito reizi norisināsies Zinātnieku nakts pasākumi, kas vienlaikus notiks astoņās Latvijas pilsētās.

Šogad īpaša uzmanība Zinātnieku naktī tiks veltīta gaismai, sniedzot ieskatu tās daudzveidīgajās izpausmēs dabā un sabiedrībā.

Artis Krūziņš, LU Fizikas un matemātikas pētnieks:

Vajag lauzt stereotipus un radīt interesi jaunajā paaudzē, parādīt arī pārējiem, ka neesam mēs, zinātnieki, visi nomiruši, ka kaut kas notiek. Varbūt kādu tas ieinteresē.

Pasākumi, kas veltīti gaismai, šovakar notiks Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Valmierā, Cēsīs, Salaspilī un Rīgā.

25. septembra vakarā plašākai apskatei būs atvērti zinātniskie institūti, augstskolu fakultātes un muzeji. Zinātniekiem varēs uzdot jautājumus, piedalīties eksperimentos un uz brīdi izjust pētnieku ikdienu.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas