Ņem vērā! Vecais gāzes balons vairs nav derīgs!

0 komentāri

Spēkā stājušās izmaiņas gāzes balonu izmantošanā – kopš šodienas tirgot drīkst tikai tehniski pārbaudītus balonus, ko apliecina īpaša identifikācijas zīme.

Pārmaiņas galvenokārt attiecas uz vecā tipa gāzes baloniem, kuru izmantošana Latvijā martā tika pagarināta vēl uz diviem gadiem.

Skaties foto!

Sašķidrinātā naftas gāze šobrīd tiek pildīta divu veida balonos – vecajos un jaunajos. Balons zaļajā krāsā ir jaunais un atbilst Eiropas Savienības (ES) drošības prasībām. Lai arī atšķirība ir pamanāma vizuāli, to apliecina arī gravēts marķējums “pī” zīmes veidā. Savukārt sarkanais ir vecā tipa balons. Kopš šodienas tirdzniecībā drīkst būt tikai tādi, kas ir tehniski pārbaudīti.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas