Nelegālo imigrantu aizvešanai atpakaļ uz mītnes zemi Latvija tērē milzu summas

0 komentāri

Lai nogādātu nelegālos imigrantus no Latvijas atpakaļ viņu mītnes zemē, Latvija pērn tērējusi simtiem tūkstošus eiro, raidījumā 900 sekundes sacīja Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars.

Viņš gan pauda, ka pamatā tam tiek izmantoti Eiropas Savienības atbalsta līdzekļi. Taču, tā kā 2014. gadā nelegālo imigrantu Latvijā bija trīs reizes vairāk nekā citus gadus, pērn līdzekļi prasīti arī no valsts budžeta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka pērn visvairāk nelegālo robežas šķērsotāju Latvijā ir bijis no Vjetnamas. Pērnā gada laikā uz Latvijas zaļās robežas aizturēti trīs reizes vairāk cilvēku nekā 2103. gadā. Patlaban Latvija šos imigrantus konvojē uz Maskavu, un no turienes, sadarbojoties ar Maskavas dienestiem, viņi tiek gādāti uz Hanoju. Kopumā viena vjetnamieša nogādāšana atpakaļ dzimtenē Latvijai izmaksā 2000 eiro. Savukārt, ja atpakaļ mītnes zemē ir jānogādā kāds šrilankietis, tad tas Latvijas maciņam izmaksā 6000 eiro.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas