Nekaisīto ietvju dēļ traumas šodien guvuši desmitiem gājēju

0 komentāri

Šodien pārvietošanās bija apgrūtināta ne tikai autovadītājiem, bet arī gājējiem. Daudzi Latvijas iedzīvotāji atsvaidzināja ne tik sen izmantotās iemaņas staigāšanai pa slidenajām ietvēm. Diemžēl vairāki cilvēki, steidzoties un nepamanot ledu, guvuši traumas.

Šorīt Rīgā un gandrīz visā Latvijas teritorijā smidzināja smalks lietus, bet pie zemes temperatūra turējās ap nulli, radot slidotavu teju uz katra ielas stūra un liekot gājējiem patrenēt pārvietošanos, tipinot ar taisnām kājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šo dienu gados vecāki ļaudis salīdzina ar atkalu, kas bija vērojama pirms vairākiem desmitiem gadu. Toreiz gan bijis gandrīz jāmetas četrrāpus.

Degpunktā komanda novēroja, – tikai īsi pirms pusdienlaika Rīgas sētnieki attapās, ka jāsāk kaisīt ietves.

Tādējādi jādomā, ka jau pēcpusdienā neatliekamajai palīdzībai izsaukumu skaits būtiski mazinājās. Precīzu ledus upuru skaitu mediķi gan varēs apkopot tikai rīt, taču jau tagad zināms, ka to bijis gana daudz.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas