Negatīvajā attieksmē pret policiju nereti vainojami paši policisti, atzīst Rinkevics

2 komentāri

Sabiedrības attieksme pret policiju nereti ir negatīva, un bieži vien tajā vainojami vien paši policisti, kas izrāda vienaldzību, agresiju vai nievājošu attieksmi, raidījumā 900 sekundes atzina Valsts policijas Prevencijas nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics.

“Manā rīcībā nav precīzu datu, cik kolēģu esam sodījuši. Liela daļa problēmu tiek izrunāta pārrunu ceļā. Ne visas attieksmes problēmas var raksturot kā pārkāpumu – tā var būt arī nevērīga izturēšanās vai lieks vārds pateikts, kas īstenībā neveido pārkāpumu, bet veicina negatīvu attieksmi pret policistiem,” sacīja Prevencijas nodaļas priekšnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs sapratām, kas cilvēkam no mums vajadzīgs. Bieži vien tās vajadzības, par kurām mums pārmet, ka mēs tās nerealizējam, var sadalīt divās lielās grupās. Viena ir tāda, ka cietušajam vajag, lai soda vainīgo, bet otra – lai šis notikums vairāk nekad neatkārtotos,” viņš sacīja.

Skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Tad tad Amerika!
  +3

  Tad tad Amerika!

  Protams,ka paši policisti vainīgi,ka pret viņiem ir negatīva attieksme. Sakāpis galviņās,ka ,ja ir formās,tad var visu atļauties-sist aizturētos un pēc tam izlikt video internetā apskatei.

  04.03.2015 09:16

 • murgs
  +2

  murgs

  Un vel lielākā daļa nemāk anglu valodu, bet mašīnas ar arvalstu nummuriem labprāt stadina......un tad vel grib lai pa faksu izprinteta polise izskatitos zaļā krāsā. ....Kā dažs labs policists reuz atbildeja......*angļu valoda neesot vinu kompetencē*.....

  04.03.2015 10:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas