Nedāvini VID naudu, kas pienākas tev! No šodienas var atgūt samaksātos nodokļus!

24 komentāri

No otrdienas, 1. marta, Valsts ieņēmumu dienests (VID) sāk pieņemt gada ienākumu deklarācijas. Daļai nodokļu maksātāju tās jāiesniedz obligāti, savukārt pārējie var to darīt brīvprātīgi, lai saņemtu nodokļa atmaksu par attaisnotajiem izdevumiem, piemēram, izglītību vai medicīnu.

Līdz 1. jūnijam obligāti deklarācija jāiesniedz, piemēram, cilvēkiem, kuri veikuši saimniecisko darbību, tostarp izīrējuši īpašumu vai guvuši ienākumus no profesionālās darbības. Papildus liela daļa iedzīvotāju iesniedz deklarāciju, lai atgūtu pārmaksāto nodokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pērn atmaksātā summa sasniedza rekordu – teju 69 miljonus eiro, savukārt vienam iesniedzējam atmaksāti vidēji 118 eiro.

Deklarācijas iesniegšanai VID aicina izvēlēties elektronisko sistēmu, jo tajā automātiski tiek atspoguļota visa dienesta rīcībā esošā informācija par nodokļu maksātāju.

Pagājušajā gadā tika iesniegti nepilni 600 tūkstoši deklarāciju, un gandrīz puse tieši elektroniskā veidā.

Šogad deklarāciju var iesniegt arī 66 Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros, kā arī VID E-busiņā, kurš no šodienas dodas uz reģioniem.

Video

24 komentāri

TOP komentāri

 • Evija
  +4

  Evija

  Viss strādā un kopš pagājušā gada to visu var paveikt 5 min, tik ieprieks čeki jāieskenē, no pieredzes varu teikt, ka ātrāk nofotografēt asr mobilo un caur mobilo arī visu aizpildīt.

  01.03.2016 11:09

 • Liene
  +4

  Liene

  Kā tā var būt?

  01.03.2016 10:24

 • Liene
  +4

  Liene

  visu var izdarīt,tikai samainiet gadu no 2014 uz 2015 un viss ok

  01.03.2016 10:16

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas