Nebaidies adoptēt senioru! Iedvesmojošs stāsts no cilvēkiem, kas adoptēja suņuku labākajos gados

0 komentāri

Daudzi vēlas adoptēt mazus kucēnus vai kaķēnus, bet arī mājas mīluļi gados var sniegt īstu prieku. Lūk, patiess un iedvesmojošs stāsts no dzīvnieku patversmes Labās mājas.

Dzīvnieku patversme Labās mājas vēsta, ka nesen saimnieks atradies deviņus gadiņus vecajai suņu dāmai Milkai, kura patversmi par savām pagaidu mājām sauca kopš pagājušā gada aprīļa, kad kopā ar vēl vienu suņuku tika “arestēti” par klaiņošanu Krustpils ielas dārziņos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņas jaunie saimnieki pauž prieku par savu ģimenes papildinājumu un viņu stāsts ir iedvesmojošs piemērs tam, ka suņuki-seniori sniedz prieku mājdzīvnieku mīļotājiem.

Foto

“Vārdu nemainījām, jo ļoti labskanīgs un viņai jau pierasts. Milka ir mīļa, jauka, jautra un ļoti labdabīga meitene. Viņa draudzējas ar visiem, lai nāk cilvēks vai kaķis, visi tiks samīļoti. Pat nemēģina kādu apbēdināt ar suņu blēņām. Tagad viņai ir jābūt par saimniecības vadītāju divām kaķenēm, kaziņai un vistu bariņam. Ļoti patīk gozēties pagalma zālītē un būt blakus saimniecei. Milkai ļoti patīk, ja viņu apskauj un samīļo, pati iet pie bērniem vai pieaugušajiem un meklē apskāvienus. Viņa ir tik kustīga, ka gandrīz nav iespējams nofotografēt bez pavadas, jo līdzko kāds pievērš viņai skatu, tā uzreiz tiek apbalvots ar klātbūtni un foto sanāk tikai auss vai aste. Ļoti atsaucīga un mīļa sunīte. Paldies par tādu jaukumu,” stāsta suņa saimnieki.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas