Neauglības ārstēšanas kampaņas laikā piedzimis pirmais bērniņš

0 komentāri
Neauglības ārstēšanas kampaņas laikā piedzimis pirmais bērniņš
Foto: LETA

Neauglības ārstēšanas kampaņas Labu darot laikā piedzimis pirmais bērniņš, informēja kampaņas idejas iniciatores un atbalstītājas SIA Elvi Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Viņa norāda, ka bērns piedzimis šā gada 16. martā ģimenei no Zemgales, kurai neauglības ārstēšanas kampaņas laikā tika piešķirts finansējums pilnīgi apmaksātajai medicīniskās apaugļošanas procedūrai. Tagad ģimenē aug dēls.

Vārtukapteine atzīmē, ka šis ir pirmais bērns, kas piedzimis šīs kampaņas laikā.

Neauglības ārstēšanas kampaņa ilgst kopš 2013. gada pavasara, un tās mērķis ir vērst Latvijas sabiedrības uzmanību uz reproduktīvās veselības jautājumiem un to risināšanas iespējām, kas tiešā veidā ir saistīts ar demogrāfijas situācijas veicināšanu valstī.

Divu gadu laikā finansiālais atbalsts pilnīgi apmaksātajam medicīniskās apaugļošanas kursam būs sniegts 17 ģimenēm no visas Latvijas.

Kampaņai palīdzēt finansiāli ir iespējams, ziedojot speciālajās akcijas kastītēs visos veikalos Elvi, Domo, AlkOutlet, ātrās ēdināšanas restorānos Hesburger, klīnikā EGV, degvielas uzpildes stacijās Virši A un lietotu preču mazumtirdzniecības veikalos Kristīne-RR, kā arī zvanot pa tālruni: 90006282 (viena zvana maksa ir 1,42 eiro) vai veicot pārskaitījumu uz ziedojuma kontu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas