Neauglības ārstēšanas kampaņas laikā piedzimis pirmais bērniņš

0 komentāri

Neauglības ārstēšanas kampaņas Labu darot laikā piedzimis pirmais bērniņš, informēja kampaņas idejas iniciatores un atbalstītājas SIA Elvi Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Viņa norāda, ka bērns piedzimis šā gada 16. martā ģimenei no Zemgales, kurai neauglības ārstēšanas kampaņas laikā tika piešķirts finansējums pilnīgi apmaksātajai medicīniskās apaugļošanas procedūrai. Tagad ģimenē aug dēls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vārtukapteine atzīmē, ka šis ir pirmais bērns, kas piedzimis šīs kampaņas laikā.

Neauglības ārstēšanas kampaņa ilgst kopš 2013. gada pavasara, un tās mērķis ir vērst Latvijas sabiedrības uzmanību uz reproduktīvās veselības jautājumiem un to risināšanas iespējām, kas tiešā veidā ir saistīts ar demogrāfijas situācijas veicināšanu valstī.

Divu gadu laikā finansiālais atbalsts pilnīgi apmaksātajam medicīniskās apaugļošanas kursam būs sniegts 17 ģimenēm no visas Latvijas.

Kampaņai palīdzēt finansiāli ir iespējams, ziedojot speciālajās akcijas kastītēs visos veikalos Elvi, Domo, AlkOutlet, ātrās ēdināšanas restorānos Hesburger, klīnikā EGV, degvielas uzpildes stacijās Virši A un lietotu preču mazumtirdzniecības veikalos Kristīne-RR, kā arī zvanot pa tālruni: 90006282 (viena zvana maksa ir 1,42 eiro) vai veicot pārskaitījumu uz ziedojuma kontu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas