(Ne)apmaldīšanās ABC jeb padomi priecīgai sēņošanai

0 komentāri

Sēņošana un ogošana latviešiem ir kulta nodarbe, taču nereti dzirdam par cilvēkiem, kuri, dodoties meklēt dabas veltes, pazūd mežā. Kā rīkoties šādās situācijās, un kā atrast mājupceļu? Bez Tabu komanda veica eksperimentu.

Vietējie sēņotāji un ogotāji ir izpalīdzīgi ļaudis, tomēr tikai retais no viņiem spēj orientēties pēc dabas un palīdzēt saprast, kur ir meklētā vieta. Lai eksperiments būtu jautrāks, Bez Tabu nolemj piezvanīt Saeimas deputātam Aināram Latkovskim, kurš pēc izglītības ir biologs, taču viņš par šādu jautājumu tikai pasmejas un novēl zvanīt uz 112.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Glābēji norāda, ka, dodoties mežā, viena no vissvarīgākajām lietām ir uzlādēts mobilais tālrunis – tas tomēr ļauj sazvanīties ar saviem tuvākajiem, kā arī meklēt palīdzību glābšanas dienestos. Kam vēl ir jābūt katra sēņotāja un ogotāja ceļa somā?

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas