Naudas trūkuma dēļ varētu atbrīvot PMLP darbiniekus; varētu pieaugt rindas pēc pasēm

0 komentāri

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) nodaļās nepārtraukti ir vērojama cilvēku drūzmēšanās. Klienti nāk pēc jaunām pasēm, identifikācijas kartēm, uzturēšanās atļaujām. Taču no nākamā gada rindas varētu kļūt vēl garākas.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei (PMLP) vairs nebūs naudas, lai izmaksātu atalgojumu aptuveni 50 darbiniekiem. Papildu cilvēki tika pieņemti darbā, lai četrās Rīgas nodaļās klientus apkalpotu 12 stundas katru darba dienu. Nākamgad to darba laiks varētu sarukt – līdz sešām stundām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Lai nepieļautu štatu samazināšanu, Iekšlietu ministrijas vadība ir atradusi finanses darbinieku algām pārvaldes iekšienē. Taču Finanšu ministrija iebilst pret sasteigtu naudas pārdali un aicina problēmu risināt nākamā gada budžeta kontekstā.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas