Naudas trūkuma dēļ varētu atbrīvot PMLP darbiniekus; varētu pieaugt rindas pēc pasēm

0 komentāri

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) nodaļās nepārtraukti ir vērojama cilvēku drūzmēšanās. Klienti nāk pēc jaunām pasēm, identifikācijas kartēm, uzturēšanās atļaujām. Taču no nākamā gada rindas varētu kļūt vēl garākas.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei (PMLP) vairs nebūs naudas, lai izmaksātu atalgojumu aptuveni 50 darbiniekiem. Papildu cilvēki tika pieņemti darbā, lai četrās Rīgas nodaļās klientus apkalpotu 12 stundas katru darba dienu. Nākamgad to darba laiks varētu sarukt – līdz sešām stundām.

Skaties foto:

Lai nepieļautu štatu samazināšanu, Iekšlietu ministrijas vadība ir atradusi finanses darbinieku algām pārvaldes iekšienē. Taču Finanšu ministrija iebilst pret sasteigtu naudas pārdali un aicina problēmu risināt nākamā gada budžeta kontekstā.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas