Namu pārvaldes kriminālprocess. Vai Ušakova un Amerika tandēmā izveidojusies plaisa?

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Nacionālās apvienības un Vienotības deputāti trešdien bija saaicinājuši medijus, lai paziņotu, ka viņu mērs ir pilns. Rīgas Namu pārvaldnieka pārkāpumi ir nekaunīgi, un tos piesedz vienīgais kapitālsabiedrības daļu turētājs Nils Ušakovs, un tas tā nevarot turpināties.

Visiem Namu pārvaldnieka līgumiem bija piešķirts komercnoslēpuma statuss, kas liedza opozīcijai piekļūt uzņēmuma iekšienē notiekošajam, un nu Valsts kontroles revīzija, kā arī prokuratūras ierosinātais kriminālprocess esot pietiekams pamats valdes atlaišanai.

Valdes likteni izšķirs balsojums, kuram līdzīgos gadījumos bijis viegli paredzēt rezultātu. 38 pozīcijas pret 21 opozīcijas deputātu. Šoreiz gan atlaišanas rosinātāji cer, ka Ušakova Amerika tandēmā radusies plaisa.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jānis A Ronis
    0

    Jānis A Ronis

    ja īpašnieks vienu mēnesi nesamaksā par dzīvokli bet nākamajā mēnesī visu nokārto kautkādi mistiski parāda procenti turpina sekot arī turpmākos mēnešus,vienīgā izeeja ir samaksāt vairāk nekā ir norādīts rēķinā!

    23.09.2015 21:16

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas