Namu pārvaldes kriminālprocess. Vai Ušakova un Amerika tandēmā izveidojusies plaisa?

1 komentārs

Nacionālās apvienības un Vienotības deputāti trešdien bija saaicinājuši medijus, lai paziņotu, ka viņu mērs ir pilns. Rīgas Namu pārvaldnieka pārkāpumi ir nekaunīgi, un tos piesedz vienīgais kapitālsabiedrības daļu turētājs Nils Ušakovs, un tas tā nevarot turpināties.

Visiem Namu pārvaldnieka līgumiem bija piešķirts komercnoslēpuma statuss, kas liedza opozīcijai piekļūt uzņēmuma iekšienē notiekošajam, un nu Valsts kontroles revīzija, kā arī prokuratūras ierosinātais kriminālprocess esot pietiekams pamats valdes atlaišanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valdes likteni izšķirs balsojums, kuram līdzīgos gadījumos bijis viegli paredzēt rezultātu. 38 pozīcijas pret 21 opozīcijas deputātu. Šoreiz gan atlaišanas rosinātāji cer, ka Ušakova Amerika tandēmā radusies plaisa.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jānis A Ronis
    0

    Jānis A Ronis

    ja īpašnieks vienu mēnesi nesamaksā par dzīvokli bet nākamajā mēnesī visu nokārto kautkādi mistiski parāda procenti turpina sekot arī turpmākos mēnešus,vienīgā izeeja ir samaksāt vairāk nekā ir norādīts rēķinā!

    23.09.2015 21:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas