Namīpašnieks nojauc šķūnīšus; iedzīvotājiem malka jāglabā dzīvokļos

0 komentāri

Kaudzes ar kurināmo materiālu zem galda vai istabas stūros, iespēja, ka var uznest tik, cik nepieciešams, ir zudusi, jo nu divām daudzdzīvokļu ēkām Cēsu ielā likvidētas visas iespējas malkas vai brikešu glabāšanai. 

Pie mājām kādreiz bijuši šķūnīši, bet tie atradušies uz kaimiņa zemes. Katrs ar savu īpašumu dara, kā grib, un zemes īpašnieks būves 2001. gadā nojaucis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Namu pārvalde kā noliktavu ļāvusi izmantot telpas pagrabā, bet līdz brīdim, kad arī tās telpas iedzīvotājiem nācies atbrīvot. Atklājies, ka pagrabs no sākta gala bijis domāts kā dzīvojamās telpas un pieder pašvaldībai, kas īpašumu nolēmusi pārdot.

”Šobrīd šis dzīvoklis atrodas mūsu pamatlīdzekļu uzskaitē. Namīpašums ir nodots Rīgas namu pārvaldnieka apsaimniekošanā. 24. septembrī ir noslēgts dzīvokļa īpašuma pirkuma līgums un to ir iegādājusies fiziska persona,” norāda Rīgas domes īpašumu departamenta pārstāve, Baiba Gailīte.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas