Nama iedzīvotājus apsēduši narkomāni, kas mētā šļirces un duras kāpņutelpā

0 komentāri

Iedzīvotāji, kuru dzīvokļu namu kāpņutelpas apsēduši narkomāni, jūtas bezspēcīgi. Atkarīgie ne vien biedē apkārtējos, bet arī draud, skaļi uzvedās un pat nekautrējas nodoties visai intīmiem priekiem.

“Narkomāni nemaz nekaunējas! Duras tepat, līdzi ņemot arī savus bērnus, kas vēl ir bērnu ratiņos! Nodarbojas ar seksu – tepat uz palodzes!” sašutis ir kāda koka nama iedzīvotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto!

Namā uz Ģertrūdes un Valmieras ielas stūra atrodamas neskaitāmas šļirces, kas mētājas gan pie mājas, gan telpās – sabāztas pa stūriem. Ja pieaugušie tās neaiztiek, tad var gadīties, ka bērni gan ziņkāres vadīti tās varētu paņemt.

Nama iedzīvotāji mēģinājuši ar narkomāniem cīnīties, zvanot policijai, taču lielas jēgas no tā gan nav. Kamēr policijas ekipāža patrulē pie mājas, tikmēr no apreibinošajām vielām atkarīgie izklīst, taču, tiklīdz likumsargi aizbrauc, narkomāni atkal ir klāt.

Raidījums Bez Tabu ziņo – lai šādu situāciju novērstu, pirmkārt, būtu jāprasa nama apsaimniekotājam ierīkot aizslēdzamu kāpņutelpu. Tāpat var lūgt policijai iekļaut māju regulāro patruļu maršrutu sarakstā!

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas