Naktī uz piektdienu Latvijā uzsnidzis pirmais sniegs!

0 komentāri

Naktī uz piektdienu vairākās vietās valsts austrumos ir uzsnigušas pirmās sniegpārslas šoruden.

Kā iedzīvotāji vēsta savos sociālajos tīklos, pirmās sniegpārslas ir manītas tieši austrumu pilsētās kā Alūksne, Balvi, Gulbene, Preiļi un Rēzekne. Sals ir bijis lielākajā teritorijas daļā, un septiņās vietās ir uzstādīti pat minimālās temperatūras rekordi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaut arī sniegs ir manīts, snidzis ir visai nelielā apjomā, un sniega kārta nav veidojusies. Arī pagājušogad sniegs Latviju sasniedza visai agri – 16. oktobrī.

Kā norāda meteorologi, tuvākajās dienās aukstums pakāpeniski atkāpsies, un šajā nogalē gaidāms mazliet siltāks laiks.

Pirmais sniegs citos gados:

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas