Nākamie Skolēnu dziesmu un deju svētki tiks rīkoti citādāk, apliecina organizatori

0 komentāri

Turpmāk Skolēnu dziesmu un deju svētki tiks organizēti citādi, vairāk ņemot vērā  jauniešu veselības un attīstības tendences, tā šodien svētku izvērtēšanas sanāksmē secinājuši svētku organizētāji.

Rīkotāji uzskata, ka kopumā rezultāts bijis labs, taču, domājot par nākotni, ir jāņem vērā, ka mainās jauniešu dzīves uztvere, paradumi un iemaņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Kā kolektīva vadītāja es izdarīju vairākus secinājumus, jo bērni ir patiešām citādāki, jau salīdzinot ar tiem, kas bija pirms pieciem gadiem, un diemžēl viņi ir vārgāki palikuši, tāpēc ir lietas, kas jāpārskata, kā mēs organizējam lietas,” teic Jelgavas 4. vidusskolas kora vadītāja Arta Jurgenovska.

Aizvadītajos Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos piedalījās 35 000 dalībnieku, un daudziem tie paliks atmiņā ar bērnu ģībšanu mēģinājumā, kā arī ar atceltu svētku gājienu, kas tomēr notika.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas