Mucenieku iedzīvotājiem sola dažādus labumus, lai viņi “neceltu traci” par nelegālo imigrantu centra būvi

1 komentārs

Saistībā ar jauno ārzemnieku izmitināšanas centra izbūvi Muceniekos ciemata iedzīvotāju drošība nepasliktināsies – šādu pārliecību šodien sasauktā preses konferencē pauda atbildīgās amatpersonas.

Muceniekos jau darbojas patvēruma meklētāju centrs, bet tagad tam blakus plānots izveidot aizturēto ārzemnieku centru. To plānots izbūvēt līdz 2017. gada sākumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunajā Mucenieku centrā netiks izmitināti patvēruma meklētāji, bet aizturētie ārzemnieki jeb tā dēvētie nelegālie imigranti, kurus plānots no valsts deportēt. Centru plānots izveidot, restaurējot šos divus graustus, kur iepriekš atradušās padomju armijas kazarmas un administratīvā ēka. Savukārt visai teritorijai apkārt plānots uzcelt trīsmetrīgu žogu. Centrs atradīsies tikai dažu desmitu metru attālumā no dzīvojamajām ēkām.

Foto

Mucenieku iedzīvotāji par ieceri ir sašutuši, norādot, ka nevēlas, lai pašā ciemata centrā atrastos cietumam līdzīga iestāde. Ņemot vērā cilvēku bažas, Iekšlietu ministrijā Mucenieku iedzīvotājiem sola dažādus labumus. Jau nokārtots, ka no šodienas palielināsies Rīgas satiksmes autobusu reisu skaits uz Muceniekiem.

Tāpat jaunajā centrā būs telpas, kur nepieciešamības gadījumā varēšot nodrošināt pastāvīgu policista klātbūtni. Centru apsargās Robežsardze, kas arī palielinās drošību ciematā, uzskata ministrijā. Muceniekos tiks izveidotas telpas vietējo iedzīvotāju sociālajām vajadzībām, piemēram, bibliotēkai, kā arī plānots vienoties par bērnu spēļu laukuma iekārtošanu.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Marina Henina
    +1

    Marina Henina

    Kādus labumus???? Paris autobusus par iespēju dzīvot visu mužu blakus cietumam?! Iekšlietu ministrija runā dīvainas lietas...

    15.03.2016 18:58

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas